0 486 518 10 08

Bersis Parkımız Yenilendi

08.08.2017 10:57

Bersis Parkımız Yenilendi

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü"ne bağlı ekipler çocukların daha kaliteli mekanlarda vakit geçirebilmesi için parkları yeni oyun grupları ve spor aletleri ile donatıyor. İlçemizdeki Bersis parkındaki çocuk oyun grubu ve yetişkin spor aletleri başta olmak üzere genel  bakımını gerçekleştirdik.

Aynı zamanda belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğü"ne bağlı ekipler, Bersis parkımızın sulama sistemleri, bank ve kamelyalarınıda onardı.

 

Geleceğin teminatı olan çocuklara yönelik yatırımlara özen gösteren belediyemiz, sosyal, kültürel ve eğitim alanında farklı hizmetlerde bulunuyor. Park ve yaşam alanların kazandırıldığı Silopi"de parklardaki oyun grupları ve spor aletleri de yenileniyor. Belediyemiz, planladığı parklarda yeni oyun grubu ve spor aletlerin montajını da yapıyor.

Bu bağlamda belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürümüz Mahmut Mıtlın yapılan açıklamada "Yeni oyun grupları ve spor aletlerinin montaj çalışması kapsamında ekiplerimiz, iş programı çerçevesinde belirlenen diğer parklara da yeni oyun grupları ve spor aletlerini monte ederek bölgemiz halkının hizmetine sunuyor ve sunmayada devam edecektir."dedi