0 486 518 10 08

İlçedeki çalışmalarımızı Denetledik

25.07.2017 19:06

İlçedeki çalışmalarımızı Denetledik

Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Kemal Ökten ile Fen İlleri Müdürümüz Mehmet Şirin Saygıdar, ilçe merkezindeki çalışma alanlarında denetlemede bulundu.

Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Kemal Ökten ile Fen İlleri Müdürümüz Mehmet Şirin Saygıdar, 2"inci caddedeki yapılan alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. 4 yol mevkiindeki kaldırım çalışmalarını da denetleyen Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Kemal Ökten ile Fen İlleri Müdürümüz Mehmet Şirin Saygıdar, daha sonra Barbaros mahallesi yukarısındaki, Barbaros, Başak ve Yenişehir mahallelerine su vermek için yapım aşamasında olan su deposunu denetledi.

Ardından Grik Amo deresindeki ıslah çalışmalarını denetledi. Dere kenarlarına örülen istinat duvarını inceleyen Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Kemal Ökten, personellere çalışmalar esnasında vatandaş ve çevreye zarar verilememesi hususunda uyarıda bulundu.

 

Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Kemal Ökten, alt yapı çalışmalarının Aralık ayında biteceğini belirterek; “çalışmalarımız şu an sadece alt yapı olarak görülüyor, lakin çalışmaların bittiği alanlar da asfalt çalışmalarımız başlamış durumda. Hassas bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Halkımız sadece çalışma konusunda bizlere anlayış göstermeli. Bu hususta çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı halkımızdan özür diliyoruz. Amacımız hep beraber Silopi"mizi güzelleştirmektir.”dedi.